środa, 28 września 2011

W imieniu swoim oraz  Zespołu nieistniejącego już Portalu Polki Scrapują chciałabym wyrazić jak przykrym i smutnym był dla nas incydent związany z nagłym zamknięciem Portalu. 
Jest nam przykro i ogromnie żal utraconych danych, zdjęć, artykułów, dyskusji, komentarzy - wszystkiego tego, co wspólnie ze wspaniałymi Użytkownikami udało nam się stworzyć przez ponad rok działania Portalu. Nie jesteśmy w stanie przywrócić tego miejsca, tych danych, tych wspaniałych wydarzeń, emocji i zabaw, dlatego też cały nasz Zespół bez wahania przystąpił do tworzenia nowego portalu, w którym chcemy kontynuować naszą wspólną "polkową" przygodę, a z ogromnym wsparciem przyjaciół, sympatyków portalu, byłych członkiń Zespołu oraz wiernych, wspaniałych Użytkowników - nie było to trudne. 
Administracja Portalu stworzyła nowe miejsce, które mamy nadzieję, będzie dla Was tak samo wspaniałe, bliskie sercu, ciepłe, inspirujące jak portal, którego już nie ma. Cały nasz Zespół, nasze pomysły na wyzwania, na funkcjonowanie Portalu ma teraz nowe miejsce w Internecie.
Serdecznie zapraszamy na Portal Scrapujące Polki - wierzymy, że poczujecie się w nim "jak w domu", choć może po małym remoncie, wierzymy, że stali bywalcy utraconego portalu szybko się zadomowią w nowym miejscu, a dla nowych osób będzie to ten kawałek sieci, który warto odwiedzać codziennie.
Chcemy zapewnić, że ani na chwilę nie przestałyśmy myśleć o tysiącach Użytkowników dla których zamknięcie portalu było szokiem i przykrością, to dla nich zwarłyśmy szeregi i z nową energią przystępujemy do działania! Incydent, który się zdarzył bardzo nas wzmocnił i zbliżył, wierzymy zatem, że i Wy pozostaniecie wierni Portalowi i ideom jakie nam przez ponad rok przyświecały -wzajemnym inspiracjom, przyjaźni i mobilizowaniu się nawzajem bez cienia rywalizacji w ciepłym, przyjaznym wszystkim miejscu. 

Na deser karteczka poczyniona na wtorkowe wyzwanie-"leżąca" kartka podłużna,
z papierem w paski, minimum trzema kwiatkami oraz wstążką
 
Pozdrawiam baaardzo ciepło z Polski :D:D:D11 komentarzy:

 1. jak zobaczyłam tą karteczkę na SP to zaniemówiłam. Jest przepiękna, niesamowita i napatrzeć się na nią nie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ja pisałam już, że kocham Twoje kartki ???

  OdpowiedzUsuń
 3. oh this is fabulous ! it looks like real fabric !

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak mnie zauroczyła ta kartka, że nawet w swojej wykorzystałam ten sam papier :P

  Piękna jest ta kartka, arcydzieło! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy ja już mówiłam , że to jest małe cudo!!!Nie?
  To mówię!

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowite, jak papier Ci się poddaje! Wygląda, jak kurtyna z tkaniny!

  OdpowiedzUsuń
 7. fantastyczna!!! motyw kurtyny obłędny! nie mogę od niej oczu oderwać :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...